0532 508 45 97 info@dehabilisim.com

SEO Nedir sorusunu kısaca arama motorlarında var olmak diyebiliriz. Çünkü SEO çalışması yapılan bir site arama motorlarının sevdiği bir site haline gelir. Hizmeti veya firmayı temsil eden kelimelerle arama motorları sorgularında her zaman ilk sıralarda çıkmaya başlar. SEO kelime olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelmektedir.


İlk Sayfada Olmak İster misiniz ?


Verdiğimiz tüm hizmetlerde amacımız yeni stratejileri keşfetmek, arama motorlarının son güncellemelerine göre yenilik yapmak ve yapılan yenilikleri deneyerek başarıya ulaşmasını sağlamak için performansımızı ve konumunu en üst düzeye çıkarmak için olmaktadır.


SEO Süreci Nasıl İşliyor?

  1. Aşama: Bize müracaat etmenizle birlikte sitenizi ve rakiplerinizi analiz ediyoruz. Rekabet düzeyini ve sitenizin eksiklerini tespit ediyoruz.
  2. Aşama: Hedefleriniz hakkında görüşme yapıyoruz. Bizden tam olarak ne istediğinizi net olarak anlamaya çalışıyoruz. İhtiyaçlarınızı tespit edip, bir sonraki aşamaya hazırlanıyoruz.
  3. Aşama: Analiz ve görüşme sürecinden sonra size teklifimizi sunuyoruz. Süresi belirsiz bir SEO sürecini önünüze koymuyoruz.
  4. Aşama: Yavaş-yavaş yükselmeye başlıyoruz. Ziyaretçi sayımızda artış ve sıralamalarda yükseliş meydana geliyor. Sitenin 2. sahibi olarak sizleri güvenle zirveye taşıyoruz.
  5. Aşama: Ciroda ve gelirlerde artış meydana geliyor.
  6. Aşama: Mutluluk…

SEO Referanslarımiz için bizimle irtibata geçiniz...